Meble pod wymiar na zamówienie

Kamela Studio to wysokiej klasy meble z Kraśnika realizowane na zamówienie. Jesteśmy producentem różnego rodzaju mebli wolno stojących oraz w zabudowie. Posiadamy ponad 13 letnie doświadczenie w branży i każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze projekty i realizacje spełniały marzenia naszych Klientów. Inspirują nasz nowe trendy i olbrzymia dostępność materiałów, z których zawsze wybieramy te, najlepiej pasujące nie tylko wyglądem ale i funkcjonalnością. Dzięki dbałości o najdrobniejsze detale nasze meble pod wymiar w Lublinie i okolicznych miastach zyskały dużą aprobatę, co potwierdza szerokie grono zadowolonych z naszych usług Klientów.

Każdego dnia dostarczamy naszym Klientom meble do kuchni, łazienki, przedpokoju oraz do innych pomieszczeń – zawsze idealnie dopracowane oraz z dbałością o najmniejsze szczegóły i wysoką jakość. Przygotowujemy meble kuchenne, nawet do tych najmniejszych i nietypowych kuchni. W naszej ofercie znajdą Państwo również różnego rodzaju szafy, meble pokojowe, sklepowe oraz garderoby. W odpowiedzi na potrzeby rynku współpracujemy także z zakładem tapicerskim, który do wykonanych przez nas mebli na wymiar zapewnia profesjonalne obicie różnego rodzaju tkaninami.

Stawiamy na jakość – dzięki czemu mamy pewność, że przygotowane przez nas konstrukcje są funkcjonalne i trwałe! Wybieramy tylko solidne, sprawdzone materiały i akcesoria w, które wyposażone są wykonywane przez naszą ekipę meble na zamówienie. W Lublinie nasze realizacje mogą Państwo zobaczyć także z obiektach użyteczności publicznej.

Wykonując meble na wymiar w Lublinie i każdym innym mieście w Polsce działamy kompleksowo. Wykonujemy szczegółowy pomiar naniesiony na zrobione wcześniej zdjęcie wnętrza, w którym będzie się on znajdował a następnie przygotowujemy projekt i wizualizację 3D. Chcemy, aby już w pierwszym etapie Klient miał pełny obraz tego, co powstanie z naszej współpracy. Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju sugestie i niestandardowe pomysły. Uwielbiamy nowatorskie projekty mebli na wymiar. W Lublinie dzięki wielu rekomendacjom wykonaliśmy już sporą liczbę nietypowych realizacji, które obejrzeć można w naszym portfolio.

Kamela Studio – wysokiej jakości meble na wymiar realizowane w Lublinie i okolicach. Jako nieliczna firma na zawiasy oraz szuflady dajemy dożywotnią gwarancję. Jeżeli chcesz kupić meble kuchenne na wymiar w Lublinie, Kraśniku lub w okolicach wybierz ofertę naszej firmy - z pewnością będziesz zadowolony!

Nasza oferta

gratis
dowóz mebli do klienta
pomiar pomieszczeń dla mebli pod wymiar
montaz mebli na wymiar Lublin
gwarancja
* oferujemy również dogodny system sprzedaży ratalnej
promocje

Copyright © 2014. Projekt i wykonanie: Freeline.

facebook google+ pinterest twitter youtube

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij