Kuchnie i meble kuchenne na wymiar Lublin

Kamela Studio to doświadczony producent mebli kuchennych na wymiar. W Lublinie realizujemy większość naszych zleceń, chociaż z chęcią podejmujemy się zamówień także z innych miast w Polsce. Wykonujemy meble według indywidualnych projektów, które samodzielnie wykonujemy z wykorzystaniem najnowszych technologii, tak by projekt w jak największym stopniu oddawał realny wygląd zamówionych mebli kuchennych. Nasza ekipa wykonuje także naprawy gwarancyjne i usługi serwisowe, które mają Państwo w cenie.

Nasze meble kuchenne są zawsze indywidualnie dopasowane do potrzeb naszych klientów, tak aby były funkcjonalne, łatwe w użytkowaniu oraz estetyczne. Jesteśmy w stanie wykonać meble nawet do najmniejszej kuchni, aby wykorzystać całą dostępną przestrzeń. Z naszymi meblami Twoja kuchnia zyska wyjątkowy wygląd!

Stosujemy najwyższej jakości materiały – fronty drewniane, lakierowane, fornirowane, MDF, szklane, z płyty laminowanej, które dostępne są w pełnej palecie kolorów, wzorów i frezów. Wykorzystujemy blaty własnej produkcji z laminatów oraz innych materiałów według wymagań naszych Klientów. W zakresie akcesoriów meblowych posiadamy szeroki wybór elementów zróżnicowanych także pod kątem cenowym, tak by każdy Klient mógł wybrać optymalną dla siebie opcję.

Wykonujemy bezpłatny pomiar w domu klienta tak, by meble kuchenne były idealnie dopasowane do Państwa kuchni. Przygotowujemy również bezpłatną wycenę i szczegółowy kosztorys wykonania Państwa kuchni. Meble produkowane są w Kraśniku w naszym warsztacie stolarskim, potem dostarczamy je do naszych klientów i wykonujemy profesjonalny montaż mebli oraz blaty kuchenne, które w Lublinie kupujemy od renomowanych producentów i przygotowujemy na odpowiedni wymiar w naszym zakładzie produkcyjnym.

Wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiały, by nasze meble spełniły oczekiwania naszych Klientów.

Kamela Studio - odmienimy Twoją kuchnię w Lublinie i okolicach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Nasza oferta

gratis
dowóz mebli do klienta
pomiar pomieszczeń dla mebli pod wymiar
montaz mebli na wymiar Lublin
gwarancja
* oferujemy również dogodny system sprzedaży ratalnej
promocje

Copyright © 2014. Projekt i wykonanie: Freeline.

facebook google+ pinterest twitter youtube

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij