Szafy na wymiar Lublin

Dynamiczny rozwój branży deweloperskiej owocuje w liczne zamówienia jakim są szafy na wymiar. W Lublinie i jego obrzeżach osiedla nowych bloków przybierają przeróżne formy. Projektanci prześcigają się w nowatorskich projektach a co za tym idzie wygląd pomieszczeń wewnątrz nowych bloków często jest niestandardowy. Co zrobić kiedy do naszego pomieszczenia nie pasuje żaden z gotowych mebli dostępnych w sklepach i sieciówkach? Do łask wracają szafy na zamówienie dostępne w Lublinie. Wykonaliśmy już setki takich realizacji!

Przyjmujemy zamówienia na szafy do zabudowy, garderoby i zabudowy pomieszczeń gospodarczych. Znamy szereg praktycznych rozwiązań, które umożliwiają maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Z chęcią podpowiemy Państwu, jak wygodnie i estetycznie przechowywać ubrania, obuwie, tekstylia, pamiątki, kolekcje, domowe drobiazgi, czy sprzęt sportowy. Pomożemy zorganizować i uporządkować przedmioty, które Was otaczają.

Nasze garderoby i szafy na zamówienie wykonane w Lublinie i innych okolicznych miastach to nowoczesne systemy przechowywania, dzięki którym jesteśmy w stanie zrealizować każde nawet bardzo nietypowe i indywidualne zamówienie. Oferujemy szeroki wybór materiałów, frontów i detali wykończeniowych takich jak uchwyty, listwy, wieńce, cokoły dostępnych w szerokim wachlarzu kolorów. Używamy najwyższej klasy systemów wysuwu, wózków jezdnych oraz elementów wykończenia co gwarantuje bezawaryjne działanie przez wiele wiele lat.

Wiemy, że wymagania rynku rosną wraz z dostępem do materiałów, poradników i wideo poświęconych wykańczaniu wnętrz, dlatego od pewnego czasu podjęliśmy współpracę z zakładem tapicerskim, dzięki czemu wykonane przez nas meble zyskują niebanalny wygląd i nowe funkcjonalności.

Budujemy piękne i funkcjonalne szafy na wymiar. Wykonaliśmy wiele tego typu szaf zróżnicowanych pod kątem stylu, materiałów i funkcjonalności, które zobaczyć można na naszej stronie i profilu w mediach społecznościowych – zapraszamy do oglądania i kontaktu. Chętnie pomożemy w wyborze idealnego rozwiązania!

Ponadto w ofercie blaty kuchenne, kuchnie na wymiar Lublin i inne meble na zamówienie dostosowane do Twoich pomieszczeń!

Nasza oferta

gratis
dowóz mebli do klienta
pomiar pomieszczeń dla mebli pod wymiar
montaz mebli na wymiar Lublin
gwarancja
* oferujemy również dogodny system sprzedaży ratalnej
promocje

Copyright © 2014. Projekt i wykonanie: Freeline.

facebook google+ pinterest twitter youtube

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij