Pierwsze kroki do wymarzonej kuchni

 1. Zwymiaruj swoje pomieszczenie.
  • pamiętaj o uwzględnieniu drzwi i okien,
  • uchwyć wysokość od podłogi do parapetów oraz wysokość od podłogi do sufitu.
 2. Zastanów się nad doborem materiałów (frontów, blatów itp.) oraz sprzętu AGD (istotnym jest czy będzie to sprzęt wolnostojący czy do zabudowy).
 3. Rozrysowane pomieszczenie z wymiarami prześlij do nas mailem na adres: biuro@kamela-studio.pl, lub dostarcz osobiście do naszego studia.
 4. Zarezerwuj sobie czas i umów się na spotkanie w celu stworzenia komputerowej wizualizacji
  • pamiętaj, że takie spotkanie może trwać nawet kilka godzin.

 1. Skorzystaj z kreatora IMELLO i stwórz kuchnię marzeń w 5 prostych krokach.
 2. Kreator poprowadzi Cię krok po kroku, wspólnie zmierzając w kierunku stylowej i funkcjonalnej kuchni, która spełni wszystkie Twoje wymagania.
 3. Nie musisz znać się na projektowaniu, nie musisz wiedzieć czym jest trójkąt roboczy czy zastanawiać się, jak zestawiać ze sobą kolory. Kreator Kuchni Imello wszystko zrobi za Ciebie! Podpowie też, jaki sprzęt AGD będzie najbardziej zbliżony do Twoich potrzeb. Wszystko dzieje się samo!
 4. A żeby zyskać jeszcze więcej, wystarczy się zarejestrować. Zapisz projekt na swoim koncie, pobierz wysokiej jakości wizualizację, wyślij zapytanie do Twojego studia kuchni KAMELA na adres: biuro@kamela-studio.pl. Załatwisz to wszystko bez wychodzenia z domu. To takie proste!
 5. Link do kreatora: https://www.imello.pl/zaprojektuj

Nasi partnerzy

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa
KAMELA STUDIO MEBLI KUCHENNYCH KAMIL SUDUŁ.
Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 57694,56 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.

Kwant Studio